Restaurācija

RE&RE ir nozīmīga loma restaurācijas projektu īstenošanā. Uzņēmums vairāk kā 10 gadu laikā ir apvienojis un attīstījis pieredzējušu būvniecības speciālistu un amatnieku komandu, kas dažāda veida objektos spēj veikt augstas kvalitātes restaurācijas darbus un arī vispārceltnieciskos būvdarbus.

Uzņēmums nodrošina augstas kvalitātes vēsturisko ēku restaurācijas un rekonstrukcijas pakalpojumus atbilstoši klientu vēlmēm un vajadzībām, balstoties uz stingru cieņu pret estētiskajām, vēsturiskajām un emocionāli nozīmīgajām kultūras mantojuma vērtībām.

Šodien uzņēmumam ir apjomīga ražošanas bāze, kas ļauj restaurēt vai operatīvi izgatavot no jauna jebkura veida izstrādājumus mākslinieciskās restaurēšanas vajadzībām.

Mūsu galvenā vērtība ir uzņēmuma darbinieki – Latvijas Amatniecības kameras meistari, sertificēti restauratori, kuri ir profesionāli un kompetenti speciālisti ar lielu pieredzi darbā būvniecības un restaurācijas objektos. Šobrīd profesionāļu komandu veido 100 savas nozares labākie speciālisti.

Uzņēmums nodrošina monumentāli dekoratīvās glezniecības un dekoratīvās tēlniecības darbu restaurāciju un rekonstrukciju vēsturiskās ēkās. Nodrošina interjera un eksterjera dekoratīvās tēlniecības darbu, kā arī fasāžu elementu izstrādi, sākot no idejas līdz tās realizācijai izvēlētajā materiālā. Mūsu meistari veic daiļkrāsošanas, dekoratīvās apdares darbus, mākslīgā marmora un koka imitācijas krāsojumu restaurāciju un izgatavošanu un dažādu virsmu zeltīšanas un bronzēšanas darbus.