Ziņas

Būvniecības uzņēmuma “RE&RE” paziņojums par traģiskajiem notikumiem “Maxima” lielveikalā

Izsakām visdziļāko līdzjūtību lielveikala “Maxima” traģiskajā nelaimē bojāgājušo tuviniekiem un domās esam kopā ar cietušo piederīgajiem. Mūs tāpat kā visu Latvijas sabiedrību ir satriecis šis notikums.

Izsakām pateicību un cieņu glābējiem, ārstiem par operatīvo un pašaizliedzīgo darbu un dziļā cieņā noliecam galvu bojāgājušo glābēju priekšā.

Lai pēc iespējas ātrāk rastu atbildes par notikušā patiesajiem cēloņiem, būvniecības uzņēmuma RE&RE, arhitektu firmas “Kubs” un būvkonstruktoru biroja “HND Grupa” vadošie eksperti pašlaik skaidro pirms diviem gadiem ekspluatācijā nodotās būves jumta sabrukšanas iemeslus.

Piektdien plkst. 10.00 tiek sasaukta būvniecībā iesaistīto kompāniju vadības grupa, kas sastāv no ēkas īpašnieka un attīstītāja “Homburg Group”, būvuzraudzības kompānijas “CMConsulting”, arhitektūras firmas “Kubs”, būvkonstruktoru biroja “HND Grupa” un būvniecības uzņēmuma RE&RE. Vadības grupas uzdevums ir noskaidrot notikušā iemeslus. Iespējams, tiks lemts par papildu neatkarīgu ekspertu piesaisti.

Piektdien, 22. novembrī, dienas laikā masu mediji tiks informēti par atbildīgo būvinženieru viedokli par traģiskā notikuma iespējamajiem cēloņiem un turpmāko rīcību seku novēršanai.