Ziņas

RE&RE objekti iegūst godalgas skatē “Gada būve Latvijā 2011”

30. martā Latvijas Būvnieku asociācija ikgadējās sapulces laikā pasniedza balvas skates “Gada labākā būve Latvijā 2011” laureātiem. Nacionālais būvniecības uzņēmums RE&RE skatei pieteica divus savus objektus - nominācijai “Jaunbūve” un “Restaurācija”, kas ieguva godalgoto 2. un 3. vietu. 

Asociācija skati rīko jau kopš 1998. gada. Arī šogad, neskatoties uz būvdarbu apjoma samazināšanos, skatei pieteikti 24 objekti piecās nominācijās - Jaunbūve, Rekonstrukcijas objekts, Restaurācijas objekts, Inženierbūve un Renovācija, energoefektivitātes paaugstināšana. Lielākā daļa skatei pieteikto objektu ir saņēmuši Eiropas fondu finansiālu atbalstu, kas arī nosaka objektu specifiku un kvalitāti, kā arī palielina konkurenci.

Nominācijai “Jaunbūve” RE&RE pieteica objektu “Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja un tirdzniecības centrs” Priedaines ielā 20 (Rīga) un ieguva 2. vietu un Sudraba balvu. Savukārt nominācijai “Restaurācija” pieteiktā Cēsu Jaunās pils rekonstrukcija (restaurācijas darbi) - 3. vietu un Bronzas balvu.

Vairāk par “Gada būve Latvijā 2011” lasiet laikraksta “Dienas bizness” 2. aprīļa numurā. Savukārt par RE&RE pieteiktajiem objektiem uzziniet šeit.