Dzīvojamās ēkas ar sociālajiem dzīvokļiem Imantā

Objekts

Dzīvojamās ēkas ar sociāliem dzīvokļiem Imantā

Klients

SIA "Rīgas pilsētbūvnieks"

Adrese

Imantas 8. līnija 1a, Rīga

Projektētājs

SIA "EJA"

Objekta tips

Būvniecība

Nodošanas gads

2014

Būvniecības statuss

Pabeigts

Daudzdzīvokļu sociālās mājas, kuras atradīsies uz 15 030 m2 zemes platības, būtiski atšķiras no līdzīgiem projektiem, jo tās ir izstrādātas, lai pilnībā nodrošinātu gados vecāku cilvēku un cilvēku ar īpašām vajadzībām prasības. Saskaņā ar projektu, 3 ēkās kopumā būs 297 vienistabas sociālie dzīvokļi, tai skaitā 8 ir speciāli projektēti un būvēti cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Bez tam - šajās ēkās būs arī veselības centrs un sociālā dienesta telpas.

Visi dzīvokļi būs ar pilnu iekšējo apdari, savukārt ārstniecības centra un sociālā dienesta telpu apdare būs saskaņā ar augstām higiēnas prasībām, pielāgojot arīdzan ārstnieciskajām funkcijām. Pateicoties šim projektam, tiks sakārtota arīdzam apkārtējā infrastruktūra - izbūvētas piebrauktuves un gājēju celiņi, autostāvvietas 124 automašīnām, divriteņu novietnes. Dzīvojamo ēku teritorijā būs vairāki apzaļumoti atpūtas laukumi iedzīvotājiem, bērnu laukumi, kā arī suņu pastaigas laukums.

Pamata informācija par objektu

  • Būvniecības un apkārtnes labiekārtošanas izmaksas ir 9,34 miljoni latu.
  • Būvniecības darbus veic pilnsabiedrība “RE&RE un Dārti” pēc SIA “Rīgas pilsētbūvnieks” pasūtījuma, saskaņā ar SIA “Eja” izstrādāto projektu.
  • Kopējā apbūves platība ir 15 030.0 m2. Kopā būs 3 paralēli brīvi stāvošas ēkas ar 297 dzīvokļiem.
  • Bez dzīvokļiem šajās ēkās atradīsies Rīgas pašvaldības SIA “Veselības centrs Imanta”, Rīgas sociālā dienesta Dienas centrs, kā arī Rīgas sociālā dienesta Teritoriālais centrs.

Ziņas:

Sākot sociālo dzīvojamo māju būvniecību Imantā, to pamatos iemūrē kapsulu ar vēstījumu par šodienas notikumiem

Nosvinēti spāru svētki pirmajai pašvaldības sociālajai mājai Imantā

Sociālo māju un Imantas Veselības centra būvniecības process rit saskaņā ar grafiku 

Imantā no šodienas trīs jaunas sociālo dzīvokļu ēkas ar 287 dzīvokļiem un veselības centrs. Dzīvokļu atslēgas saņem pirmie īrnieki.

Atpakaļ uz projektu sarakstu