Kultūrizglītības centrs Ādažos

Objekts

Kultūrizglītības centrs Ādažos

Klients

SIA „Gaujas Centrs”

Adrese

Gaujas iela 33A, Ādaži

Projektētājs

SIA „MODUS – R”

Objekta tips

Būvniecība

Nodošanas gads

2010

Būvniecības statuss

Pabeigts

2010. gada 23. aprīlī Ādažos, gleznainā vietā - pašā Gaujas krastā, Gaujas ielā ielā 33a tika atklāts jaunuzbūvētais Ādažu Kultūrizglītības centrs, ko pēc SIA “Gaujas centrs” pasūtījuma realizēja projekta galvenais būvuzņēmējs RE&RE. Projekta autori ir arhitektu birojs SIA “MODUS - R”.

Mūsdienīgajā ēkā atrodas Ādažu novada Kultūras un radošās izglītības centrs, mākslas un mūzikas skola, Ādažu novada dome, kā arī citas organizācijas. Tas ir pirmais un pagaidām vienīgais šāda veida kultūras objekts ārpus Rīgas. Profesionāli aprīkotas funkcionāli modificējamas telpas ir pieejamas koncertu, izrāžu, izstāžu, konferenču un citu radošo procesu nodrošināšanai.

Ēkas būvniecība tika uzsākta 2009. gada sākumā un, pateicoties veiksmīgam darbam un augstas kvalifikācijas meistariem, RE&RE komanda sadarbībā ar pieaicinātiem speciālistiem no Lielbritānijas koncerna Pilkington ēkas fasādē pirmo reizi Baltijā pielietoja stikloto fasāžu tehnoloģiju, kur nesošās konstrukcijas ir stikla ribas. Projekts novietots gleznainā Gaujas krastā, tajā ir izbūvētas divas koncertu zāles ar augstu akustikas līmeni, un iespējām profesionāli rīkot dažādus pasākumus.

Atpakaļ uz projektu sarakstu