Stacionāra “Gaiļezers” 7. korpusa telpu rekonstrukcija

Objekts

Stacionāra “Gaiļezers” 7. korpusa telpu rekonstrukcija

Klients

SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”

Adrese

Hipokrāta iela 2, Rīga

Objekta tips

Restaurācija un rekonstrukcija

Nodošanas gads

2013

Būvniecības statuss

Pabeigts

Īstenojot projektu SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca" stacionāra "Gaiļezers" 7. korpusa telpu rekonstrukcija, tiks vienkopus koncentrētas radioloģiskās un funkcionālās diagnostikas telpas, kurās pacientiem ar sirds un asinsvadu saslimšanām varēs veikt gan izmeklējumus, gan nodrošināt nepieciešamo ārstēšanu.

Pēc rekonstrukcijas beigām, sirds un asinsvadu izmeklējumiem izveidotās telpas atradīsies vienuviet, uzlabojot pacientu ērtības. Šīs telpas atradīsies Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas tuvumā, kas ļaus akūtiem pacientiem operatīvi sniegt nepieciešamo palīdzību.

RE&RE pieredze rāda, ka šis objekts nav sarežģīts, tomēr īpaša atbildība jāzuņemas telpu apdares darbos, ņemot vērā objekta specifiku un augstās higiēnas prasības. Atsevišķu telpu izbūvē ir paredzēts izmantot modulāro paneļu sistēmu ar nerūsējošā tērauda apdari, kas dod iespēju arī ekspluatācijas laikā atsegt sienas konstrukcijas un veikt nepieciešamos komunikāciju remontus vai pārbūvi.

Pateicoties šiem rekonstrukcijas darbiem tiks uzlabota veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas vide, veselības pakalpojumu kvalitāte un pieejamība ikvienam, kā arī nodrošināta racionāla energoresursu izmantošana, atbilstošas vides un mikroklimata veidošana slimnīcas pacientiem un personālam.

Ziņas:

RE&RE uzsāk rekonstrukcijas darbus stacionāra “Gaiļezers” 7. korpusā

Veiksmīgi noslēdz stacionāra “Gaiļezers” 7. korpusa telpu rekonstrukcijas darbus

 

 

Atpakaļ uz projektu sarakstu