Tirdzniecības centrs "Sky & More”

Klients

SIA "Sky Plus"

Adrese

Duntes iela 21, Rīga

Projektētājs

Arhitektu birojs “Arhis”

Objekta tips

Jaunbūve

Nodošanas gads

2007

Būvniecības statuss

Pabeigts

2007. gada 29. martā Duntes ielā durvis atvēra jauns un lietišķi elegants tirdzniecības centrs "Sky & More", kuru RE&RE ar lepnumu ietver savā tirdzniecības centru “portfolio”.

Pēc starptautiskās klasifikācijas, lai arī tajā ir 13 000 m2 nomas platību, “Sky & More” pozicionējas kā tradicionāls ikdienas iepirkšanās centrs, taču tajā, salīdzinot ar citām iepirkšanās vietām, nenoliedzami daudz vairāk domāts par telpas plašumu un apmeklētāju labsajūtu, kuru papildina  veiksmīgais arhitektoniskais un kvalitatīvais celtniecības darbu izpildījums.

Tirdzniecības centra vīzija - iepirkšanās var būt estētiski augstvērtīgs piedzīvojums. Un tirdzniecības centrs var būt kā mūsu mājas, kur pārdomāta ir katra detaļa – grīdas flīžu krāsas saderība ar sienas krāsojumu, mēbeļu izvēle saskaņā ar dizainu un kvalitāti.

Iespējams, pirmo reizi, veidojot iepirkšanās centru, tik liela vērība ir pievērsta ēkas arhitektūrai un vides kvalitātei. “Sky&More” var lepoties par sadarbību ar vienu no spēcīgākajiem Latvijas arhitektu birojiem “Arhis”.

 

Atpakaļ uz projektu sarakstu